Als medewerker inkoop en voorraadbeheer bij Luijtgaarden heb ik een diverse en verantwoordelijke functie. Mijn taken zijn bijvoorbeeld het regelen van uitgaande orders vanuit de fabriek naar onze klanten en het beheren van de voorraden op onze opslagterreinen. Ik werk nauw samen met de verkoopmedewerkers om ervoor te zorgen dat de juiste aantallen op het juiste moment worden geleverd.
Wat ik zo leuk vind aan mijn werk zijn de zeer afwisselende werkzaamheden en natuurlijk de fijne collega’s. Door die collega’s is het bedrijf jong en dynamisch en biedt het ook ruimte voor doorgroeimogelijkheden.
Aangezien ik in 2008 ben begonnen bij Luijtgaarden, heb ik al het nodige meegemaakt hier. Wat mij nog goed bijstaat is dat we 15 jaar geleden een veel kleiner clubje hadden. Er waren maar 15 werknemers in dienst! Al het kantoorpersoneel werkte toen zelfs nog in het woonhuis dat nog steeds bovenaan de dijk staat. Destijds ging het er heel anders aan toe, omdat het terrein nog niet zo gevuld was met materialen. Tegenwoordig hebben we een strakke indeling van het terrein met duidelijke richtlijnen voor de opslag. Het is leuk om te zien hoe enorm het bedrijf is gegroeid in de afgelopen jaren.