Specialist sinds 1913
Ruime voorraad gebruikte en nieuwe dakpannen
Levering op maat
30-04-2026
Bij restauratie of renovatie van een karakteristiek pand is één ding cruciaal: het dak moet kloppen. Niet “ongeveer”, maar exact. Het juiste model, afmeting, kleur en uitstraling maken het verschil tussen een geslaagde restauratie en een zichtbaar compromis.
Maar wat als de originele dakpan niet meer gemaakt wordt?
Alles begint met een bestaande dakpan. Dat kan een oude pan zijn die van het dak komt, een restpartij of zelfs een enkel exemplaar.
Wij kijken naar:
Juist bij oudere pannen zitten er vaak kleine verschillen die bepalend zijn voor het eindresultaat.

In veel gevallen is de perfecte match dichterbij dan gedacht. Dankzij ons uitgebreide voorraad van gebruikte en bijzondere dakpannen kunnen we vaak direct een passende partij leveren.
Denk aan:
Hebben wij de juiste dakpan onverhoopt toch in ons assortiment, dan zoeken we verder binnen ons netwerk.
Is de dakpan nergens meer te verkrijgen? Dan kijken we naar reproductie. Samen met gespecialiseerde producenten kunnen we dakpannen laten namaken. Op basis van een detailtekening of de originele dakpan wordt met de hand een maln gemaakt. Hier komen een aantal proeven uit met elk een unieke uitstraling en kleurstelling. Pas na goedkeuring gaat het productieproces van start.

We werken regelmatig samen met aannemers, dakdekkers, architecten en monumentenzorg. Daarbij zorgen we dat iedereen beschikt over de juiste informatie en materialen. Want een goed eindresultaat begint bij de juiste voorbereiding. Het resultaat: een dak dat klopt.
Of het nu gaat om een monumentaal pand, een karakteristieke woning of een project met specifieke eisen: het doel blijft hetzelfde.
Werk je aan een project waarbij standaard dakpannen niet voldoen?
Wij denken graag mee over de juiste oplossing en leveren de dakpannen die passen bij jouw situatie.
Parkeren is royaal geregeld. De kleinere units beschikken over één eigen parkeerplaats. Bij units vanaf 100 m² loopt dit op van twee tot zelfs zes eigen plekken. Bij de omschrijvingen van de verschillende units staat exact vermeld hoeveel eigen parkeerplaatsen u krijgt.