Specialist sinds 1913
Ruime voorraad gebruikte en nieuwe dakpannen
Levering op maat
Unilin
Type isolatie
Polyisocyanuraat (PIR)
Constructie
Zelfdragend dakelement
Toepassing
Buitenzijde van het dak
Rc-waarde
Min. 3,7 - max. 6,3
Isolatiedikte
Min. 90 - max. 149
Lengte
3.000 tot 8.200 mm
Breedte
1.020 mm
Totale dikte
100 - 159 mm
Gewicht
11 - 13 kg/m2
Usystem Roof SW Light SK is een sandwich dakelement dat gemaakt is voor sporenkap. Voor de isolatiematerialen van Unilin wordt gefocust op hoogwaardige materialen en innovatieve ontwerpen. De dakelementen van Unilin, Usystem, zijn complete dakplaten met isolatie voor hellende daken. Er wordt bij de verschillende dakelementen rekening gehouden met luchtdichtheid, brandwering en geluidswering. Hierdoor geven de platen van Unilin een veelzijdige isolatie van het dak. De zelfdragende dakelementen combineren isolatie, kepers, onderdak en de binnenafwerking in één plaat. Dat vergemakkelijkt de toepassing op het dak!
Op ons terrein liggen pakweg twee miljoen gebruikte dakpannen. Gesorteerd op merk, kleur, maat en natuurlijk schadevrij verpakt op pallets. Zo hebben wij bijna altijd de juiste gebruikte dakpannen op voorraad liggen. Deze dakpannen kunnen nog gewoon het dak op en gaan nog lang mee. Zo werken wij aan een wereld zonder afval.
Ons pannenboek is een overzicht van de meest voorkomende dakpanmodellen. Hierin beschrijven we de dakpan, geven we de specificaties op, benoemen we de mogelijke (oude) fabrikanten en geven we de algemene voorraadinformatie aan. Vul je gegevens in en download het pannenboek.