Specialist sinds 1913
Ruime voorraad gebruikte en nieuwe dakpannen
Levering op maat
Voor het nieuwbouwproject het Vaandel in Herwijnen hebben wij gebruikte dakpannen geleverd. De blauw gesmoorde OVH dakpannen worden door het team van Van der Heijden Bouw en Ontwikkeling op de daken aangebracht. Circulair werken staat voor Van der Heijden Bouw en Ontwikkeling hoog in het vaandel en wij dragen hieraan bij door deze tweedehands dakpannen een nieuw leven te geven op het dak. Deze gebruikte dakpannen zijn gekeurd aan hand van de hoge kwaliteitseisen die wij stellen, waarna ze opnieuw omgepakt en geleverd worden bij het project. Hierdoor werken wij samen met onze partners aan een duurzame toekomst voor de bouw!
Voor dit project zijn er meer dan 33.000 gebruikte OVH dakpannen geleverd. Deze blauw gesmoorde dakpannen zijn bij ons ingeruild en vinden nu weer een nieuwe bestemming op deze daken in Herwijnen. Lees meer over onze mogelijkheden voor nieuwbouw hier.
dakpannen geleverd
aantoonbaar
die voldoen aan nieuwbouweisen
Dat hangt af van het type pan, de staat waarin ze verkeren, de hoeveelheid en de mogelijkheden voor hergebruik. Onze specialisten kijken er graag naar en vertellen je precies wat de opties zijn.
Bel +31 (0)165 – 312489 of mail naar info@luijtgaarden.nl
Klaar om aan de slag te gaan met jouw project? Of kan je nog wel wat advies gebruiken? Onze medewerkers staan voor je klaar en helpen je graag. Zo adviseren we over gebruikte dakpannen of nieuwe dakpannen, bieden we projectondersteuning en denken we met je mee omtrent nieuwe innovaties en het herbestemmen van materialen. Neem eenvoudig contact met ons op en wie weet drinken we binnenkort samen een kop koffie op onze locatie in de gemeente Moerdijk.