Specialist sinds 1913

|

Ruime voorraad gebruikte en nieuwe dakpannen

|

Levering op maat

Erfafscheiding van dakpannen in schanskorf

Schanskorven met gebruikte dakpannen in Waalwijk

Locatie:
waalwijk

In Waalwijk heeft de gemeente in samenwerking met architecten en een ecologisch adviesbureau een landschap ontworpen voor zes nieuwe appartementencomplexen. De lokale biodiversiteit in stand houden was een belangrijk onderdeel. Zo zijn door Luijtgaarden schanskorven met gebruikte dakpannen geplaatst om de hoogteverschillen van het glooiende landschap op te vangen.

Gebruikte dakpannen in schanskorven

Vanuit de ecologische kansen voor insecten, kleine zangvogels en vleermuizen zijn de schanskorven met dakpannen op maat ontworpen met de juiste wijze van stapelen met kieren voor toevoeging van zandgrond. De gebruikte dakpannen kwamen lokaal vrij tijdens het slopen.

Wat is het Salviapark?
Samen met de gemeente Waalwijk is een openbare ruimte ingericht, zoals de parkeerplaatsen en een parkachtige tuin rond de gebouwen. Er is plaats gemaakt voor spelen, ontmoeten, waterberging en biodiversiteit. Het glooiende landschap leidt tot nattere en drogere plekken. Op verschillende plaatsen zijn struweel en bomen met een hoge nestel- en nectarwaarde geplant. In totaal bestaan de appartementencomplexen uit 250 NOM (Nul-Op-de-Meter) woningen.

Bloemetjes in schanskorf
Repurpose folder voorkant

Vraag de folder aan

Benieuwd naar de mogelijkheden omtrent het circulair aanleggen of renoveren van een dak? Vraag dan onze folder aan. Daarin lees je alles over onze visie en hoe we volgens de laatste maatstaven werken. Vul je gegevens in en download de folder.

Voor- en achternaam *
Bedrijfsnaam *
E-mail *
Telefoonnummer*

We hebben uw gegevens ontvangen, u kunt de folder downloaden.

download folder
Dronefoto terrein Luijtgaarden 2
We helpen je graag verder

BENIEUWD NAAR DE MOGELIJKHEDEN?

Klaar om aan de slag te gaan met jouw project? Of kan je nog wel wat advies gebruiken? Onze medewerkers staan voor je klaar en helpen je graag. Zo adviseren we over gebruikte dakpannen of nieuwe dakpannen, bieden we projectondersteuning en denken we met je mee omtrent nieuwe innovaties en het herbestemmen van materialen. Neem eenvoudig contact met ons op en wie weet drinken we binnenkort samen een kop koffie op onze locatie in de gemeente Moerdijk.